Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

TRT Haber Canlı İzle

İsim Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
Kategori Müzik
Genel Merkezi Ankara
İletişim [email protected]
Telefon 444 08 78
Adres http://www.trthaber.com/

TRT Haber Canlı İzle


TRT 2010 yılında bildiğiniz üzere yeni bir yapılanma içerisine girdi. Bunlardan birisi de kanal çeşidini arttırmak üzerine yeni kanallar açması idi. İşte 2010 yılına kadar TRT 2 adı ile yayın yapan kanalın da TRT haber olması tam bu tarihe geliyor. TRT her bir kategori için ayrı kanallar kurdu. TRT Türk, Spor, Kurdi, Arabic, Müzik kanalları bunlara örnek olarak verilebilir. TRT Haber izle diyenler de tahmin edeceğiniz üzere sadece haber, hava durumu ve spor gibi içerikler ile karşı karşıya kalacaklar.


TRT Haber Programları ve Yayın Akışı


TRT Haber programlarına girdiğiniz zaman sizi gerçekten geniş bir yelpaze karşılayacak. Kanal haber başlangıç saati olarak 06:00 saatini belirlemiş durumda. Bununla beraber hava durumu ve spor haberlerini de gün geçtikçe alabiliyorsunuz. TRT haber içerisinde bununla beraber ekonomi haberleri de yer alıyor. Günlük döviz kuru takip etmek ve finansal açıdan son günlük haber ve bilgileri almak için sitede ufak bir gezintiye çıkmanız yeterli olabiliyor.


TRT Haber Programları


TRT Haber canlı izle sitesine girdiğiniz zaman sizi aynı zamanda programlar da bekliyor olacak. Bizzat Anadolu’nun kalbinden yaşanan kimi tatlı hikayelere şahit olacaksınız. Mesela mutlu evliliklerin izinde programı uzun süredir evli olan yaşlı çiftlerin birbirleri ile olan hayatını sohbet ve belgesel açısından ekranlara getiriyor. Ömür dediğin programı ise artık 200 bölüme çok yaklaşmış durumda. Yurdun en doğusu ve batısından yaşlı insanların nasıl bir hayat hikayesine sahip olduklarını samimi ve kaliteli bir şekilde ekranlara getiriyor.


TRT Haber kesintisiz izle linkinde ise vapurda simit çay muhabbetleri ve doğada insan programı ön plana çıkıyor. Kimi zaman siyasiler ile kimi zaman topluma mal olmuş kült şahıslarla program yapılıyor. Bununla beraber sıradan vatandaşların doğada yaşantılarına da bu kanal sayesinde ulaşıyorsunuz. TRT Haber HD izle imkanı da artık var. Hem de pahalı televizyonlara hiç de ihtiyaç duymadan. İnternetten TRT Haber HD kanalının linki ve de telefondan takip etmenin artık mümkün olduğunu da belirtmek lazım diye düşünüyorum.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Son Yorumlar