Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Show TV Canlı İzle

Kuaförüm Sensin 12:30 - 16:00
İsim Show TV Magazin ve Televizyon Yayıncılık A.Ş
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Ankara
İletişim [email protected]
Telefon +90 212 313 60 00
Adres https://www.showtv.com.tr/

Show TV Canlı İzle Sayfası


Show TV pek çok defa el değiştiren ve günümüzden bu yana farklı yayın çizgisi sunmuş bir televizyon kanalıdır. 1992 yılında yurt dışında yayın hayatına başlayan ve kısa bir süre sonra Türkiye’de yayına başlamıştır. Geçen zaman zarfı içerisinde en çok izlenen televizyon kanalları arasına girmiş bulunmaktadır. Show TV izle sayfası sayesinde sizler de bu kanalın programları, dizileri ve de haberlerine net ve kaliteli bir şekilde ulaşacaksınız.
Son zamanlarda haber programı ile de ön planda duran kanalın tek bir şiarı vardır. Tarafsız haber programları yapma. Show TV kimin kime ait sorusunu da yanıtlayalım. Uzun zamandır Çukurova Holding bünyesinde yayın yapmıştı. Daha sonra TMSF dönemi araya girmesinden sonra şu an Ciner grubu tarafından idare edilmektedir. Show TV ile Habertürk kanalının aynı kişiye ait olduğunu da söylemek gerekiyor.


Show TV Dizileri İzle


Show TV canlı izle diyerek sevdiğiniz dizileri de hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Donmadan televizyon izlemenin ve de bunu HD kaliteli yapmanın rahatlığına erişirsiniz. Dizilerden başlayalım. Bugün Çukur hangi kanalda ve hangi gün sorusunun cevabını burada bulursunuz. Bununla beraber son günlerde epey seyirci toplayan Çarpışma dizisi de yayın hayatlarına Show TV üzerinden devam etmektedir. Bu diziler Türkiye’nin en fazla izlenen dizileri arasında yer almaktadır.


Show TV Yayın Akışı


Telefondan dizi izleme dışında da çeşitli programları buradan izleyebilirsiniz. Mesela kanal sadece dizi ve de haber üzerine kurulu bir yapım değil. Bununla beraber sabah kuşağında ev hanımlarına yönelik de çok sayıda program bulunuyor. Şov TV kuaförüm sensin saat kaçta başlıyor bilgilerine buradan ulaşırsınız. Bununla beraber gelin evi all star yayınlarına da Show TV HD izle diyerek ulaşabilirsiniz. Telefondan canlı televizyon izleme programları ihtiyacı olmadan tamamen siteye girip şifresiz Show TV kesintisiz izle imkanları ile devam edersiniz. Ücretsiz, kaliteli ve aynı zamanda donmadan izlemeye kavuşursunuz.  Zahide Yetiş, Seda Sayan ve benzeri sabah programlarına da ulaşacağınız televizyon burasıdır. Herkese iyi seyirler.   

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yayın Akışı

Detaylı Gör

Çukur
00:30 - 05:15

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk
05:15 - 06:00

Kuaförüm Sensin
06:00 - 08:00

Kendine İyi Bak
08:00 - 09:30

Zahide Yetiş'le
09:30 - 12:30

Kuaförüm Sensin
12:30 - 16:00

Yeni Gelin
16:00 - 18:45

Show Ana Haber
18:45 - 20:00

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı
20:00 - 22:15

Geniş Aile: Yapıştır
22:15 - 00:00

Son Yorumlar