Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kanal 24 İzle

İsim Kanal 24 Televizyonu
Kategori Haber
Genel Merkezi Ankara
İletişim İ[email protected]
Telefon 0212 473 24 00
Adres http://www.yirmidort.tv/

Gündem Akışını Rahatlıkla Takip Edebilirsiniz

24 Ocak 2007 den bu yana sürekli kendini yenileyen, gündemi ve önemli gelişmeleri aynı anda izleyicilerine aktaran bir kanal Kanal 24 izle yayın hayatına devam etmektedir. Günün her saatinde gündemle ilgili haberleri takip edebilir, alanında uzman konukların katılımlarıyla gündeme dair yeni fikirler edinebilir ve farklı bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Aynı zamanda piyasa ekonomisi ile ilgili önemli gelişmelerin de aktarıldığı programlarla yatırımlarınızı düzenleyebilirsiniz.


Derin Analizler ve Sıcak Gelişmeleri İzleyin

Yayın akışına Uyandırma Servisi programıyla başlayan Tv2 günün ilk saatlerinde sizi ülke içerisinde olan gelişmelerle ilgili haberdar ediyor. Kanal 24 kesintisiz izle yayınladığı Moderatör programı sayesinde gündemdeki önemli gelişmelerden anında haber alabilmenizi sağlıyor. Günün Manşeti programı ile de gazetelerde yayınlanmış olan haberleri sizler için inceleyerek okumaya fırsat bulamadığınız zamanlarda gazetenizi masanıza kadar getirmiş oluyor. Ayrıca kesintisiz bir şekilde hava- yol durumu ve spor bültenleri ile nerede olursa olun internet erişimi olan bir cihazınız olduğu sürece sizi haberdar etmeye devam ediyor. Özellikle yola çıkmadan önce gayet işlevsel bir şekilde bilgi alabileceğiniz yol durumu sayesinde ve sık sık yayınlanan bültenler ile gündelik hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Piyasaya Dair Güncel Gelişmeleri Bildiren Programlar

Analiz Sentez programı ile piyasa ekonomisini takip edebilir, gündemi meşgul eden gelişmelerin ekonomiye olan etkisini takip edebilir ve uzman konukların yorumlarıyla paranızı aktaracağınız kanalların son durumunu öğrenebilirsiniz. Kanal 24 canlı izle hafta içi her gün yayınlanan, piyasalar güne ara verdiği esnada hem iş dünyası hem de hayatın içinden konuların ekonomik boyutunun işlendiği Kahve Molası programıyla siz de ara verebilirsiniz. Bu sayede ilk etapta karmaşık ve farklı algılanabilen ekonomi diline daha da hâkim olarak maddi anlamda hayatınızı düzenleyebilirsiniz. Kanal 24 özellikle ekonomi ile ilgili içeriği açısından paranızın değerini en az sizin kadar gözettiğinden doğru hamleler yapmanızı sağlayacak olan önemli konukları ağırlayan programlar yapmaktadır.


 
Gün Sonunda İzleyicilere Programların Tekrarları

Kanal 24 canlı izle yayın akışındaki programları kaçırdıysanız, fırsat bulamadıysanız ya da vardiyalı bir işiniz var ise dahi gün içinde size kesinlikle faydalı olacak olan programların tekrarlarını akşamda geceye doğru tekrarlarını yayınlayarak takip ettiğiniz programları tekrar izleme fırsatını size sunuyor.

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Son Yorumlar