Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Haber Türk

İsim Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş.
Kategori Haber
Genel Merkezi istanbul
İletişim [email protected]
Telefon (0212) 313 60 00
Adres https://www.haberturk.com/

Haberturk Gündemi Takip Etmenizi Sağlar :

Yayın hayatına öncelikle gazete olarak başlayan ve daha sonra online platformda hizmet veren Haberturk geniş kitlelere güncel gelişmeleri sunarak ihtiyacınıza göre her konuda haberdar olacağınız bir içeriği size taşıyor. Günün her saatinde yayınlanan haber programları ile uygun olduğun her dakika an be an takip edeceğiniz haber akışıyla gündemden geri kalmamanızı ve düzel bir biçimde takip etmenizi sağlayan Haberturk aynı zamanda tv kanalı olarak ta hizmet vermektedir. Haberturk izle şeklinde her platformdan ulaşılabilir olduğundan kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Bilgi Odaklı Programlar Kendinizi Geliştirmenize Yardımcı Olur

Gün içerisinde ve ya akşam saatleri içerisinde, nerede olursa olun istediğin an ulaşabileceğiniz bir kanal olan Haberturk güncel haberlerin yanı sıra kültür sanat, siyaset, yemek ve sağlık alanlarında da kaliteli içeriğe sahip programları yayın akışına dâhil etmiş bir yapıya sahiptir. Bunların yanı sıra belgesel kategorisinde de programlar yayınlayan Haberturk izlerken her açıdan kendinizi geliştirebileceğiniz bir hizmet sunmaktadır. Tek yapmanız gereken haberturk canlı izle araması yaparak kendi internet sitesinden yayın akışını takip etmektir.

Kesintisiz Bir Haber Akışını Takip Etmekte Gecikmeyin

Günün ilk saatlerinde Gün Başlıyor programı ile yayın akışına başlayan haberturk izle gündemde olan son gelişmeleri seyircilerine aktararak bir gündem özeti sunuyor. Spor, siyaset, hava durumu, ekonomi ve kültür sanat ile ilgili gelişmeleri de aktararak geniş bir sunum hazırlıyor ve güne devam etmeden önce bir ön hazırlık yapma şansınız oluyor. Özellikle işe gitme vakitlerinde ve ya kahvaltı saatlerine denk geleceğiniz bir program olduğundan gündeme dair bir fikir edinme şansını yakalamış oluyorsunuz. Bakış ve Teke Tek gibi programlara farklı disiplinlerden alanında uzman kişilerin katılımıyla da gündeme dair farklı bir bakış açısı kazanabileceğiniz bir içeriği takip etme şansınız oluyor.

Hafta Sonunuzu Renklendirecek bir Yayın Akışı     

Özellikle dinlenmek için ayırdığınız hafta sonu günlerinde yayın akışı içerisinde sayesinde çeşitli konuların işlendiği ve yeni bilgiler edineceğiniz programlar yer almaktadır. HT Sağlık le sağlığınız ile ilgili merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir, Ne Yapsak? İle kültür sanat dünyasındaki yeni haberleri ve eğer varsa şehrinizdeki etkinlikleri haberturk kesintisiz izle takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Airport Programı ile haberturk hd izle kalitesi ile Türkiye’de sadece Haberturk’un takip ettiği etkinlikleri izleyebilirsiniz.

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Son Yorumlar